top of page
P4222638_edited_edited.jpg

Vítám Vás, jmenuji se Patrik a jsem z Ostravy-Poruby. Těší mě, že si prohlížíte moje stránky a budu rád, když se osobně poznáme u šálku dobré kávy.

Kolem peněz se točí celý svět a proto je správné řízení financí nezbytné pro každého, kdo do práce nechodí pouze pro zábavu. Dnes je možností a produktů takové množství, že se v tom člověk nemá téměř šanci sám vyznat, a proto jsem tady pro Vás.

 

Baví mě pomáhat řešit nejrůznější životní situace, protože mám rád výzvy, které přináší finanční plánování a hledání řešení na míru.

V oblasti financí jsem získal mnoho zkušeností a neustále se vzdělávám, abych Vám byl schopen poskytnout co nejlepší služby.

Zakládám si na dlouhodobé spolupráci, profesionálním a přátelském přístupu. Pokud hledáte finančního poradce, na kterého se můžete spolehnout, budu rád, když se na mě obrátíte.

Reference klientů

J. Smékal, Ostrava

Dal jsem na doporučení i na zde psané recenze a jsem velmi spokojen. I v dnešní době existují lidé, kteří mají rádi svou práci, jednají s vámi upřímně, rozumí svému oboru a rádi vám pomohou, ať už jde o investice nebo zajištění na důchod. Vřele všem doporučuji pana Gajdadzise. Děkuji vám, pane Gajdadzis.

bottom of page